Hakkımızda

SPT CNC Makina A.Ş., dünyada küçük parçaların işlenmesinde son teknolojilerle birlikte 1923 yılından itibaren takım tezgâhları konusundaki uzmanlığını birleştiren Precision Tsugami’ nin Türkiye’de tek ve yetkili distribütörüdür.

1999 yılından itibaren sektör tecrübesine sahip şirket sahibimiz ve genel müdürümüz Sn. Baykal Karagöz, Tsugami’ nin Türkiye pazarında tek marka odaklı satış, servis ve hizmet verme isteğini gerçekleştirmek amacıyla 2020 yılında SPT CNC Makine San. ve Tic. A.Ş.’ nin kuruluşunda öncülük etmiştir.

Markamızın oluşturulma sürecinde Tsugami makinalarının yaptığı işe özgü Small Part Turning (Küçük Parça Tornalama) kavramı etkili olmuştur.

SPT CNC Makina A.Ş. Türkiye’ de münhasır olarak Tsugami marka CNC Kayar Otomat ve CNC Torna Tezgâhları’ nın satış ve satış sonrası servis-yedek parça hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

SPT CNC Makina gelişen alt yapısı ve nitelikli iş gücüyle üretim sanayisine çözüm odaklı anlayışıyla, kaliteli ve sürekli gelişen iş modellerini müşterilerine sunar.

Vizyonumuz

Hedeflediğimiz pazar segmentlerinde benzersiz çözümler sunan en çok tercih edilen marka ve şirket olacaktır.

En değerli paydaşlarımızdan biri olan çalışanlarımız ile birlikte müşteri değeri ve memnuniyeti oluşturarak; çözüm odaklı hizmetlerimizle üretim sanayisine katkıda bulunmaya devam edecektir.

Amacımız sürekli gelişen alt yapımız, yenilikçi ve çözüm odaklı anlayışımızla müşteri değeri yaratıp, sektöre yön veren hayranlık duyulan bir firma olmaktır.