Tsugami B075E-III Ø 7mm İşleme, 5 Eksen Yatay Gang Tipi CNC Kayar Otomat

Tsugami’nin Performans farkını 5 eksenli Dikey Gang tipi CNC Kayar otomatları deneyimleyin. B075E-III model makine, tam olarak ihtiyacınız olan Ø 7mm parça işlemedeki hassasiyet, doğruluk ve performans ile ihtiyacınızı karşılamaktadır. B075E-III faklı Guide Bush seçenekleri ile küçük parça tornalamada size alternatif çözümler sunmaktadır.

Açıklama

EFSANE HASSAS TSUGAMİ, ANAFENERMİLİ 15.000 dev/dk.

Tsugami B075E-III CNC Kayar Otomat, B0125E-III ile aynı takım kinematiğine sahiptir, ancak mikro parça işlemede yüksek fenermili hızına sahiptir. Karşı ayna fenermili sayesinde bir çok ikinci işlemler aynı makine üzerinde yapılabilmektedir. Ana fenermili 15.000 dev/dk. ve karşı ayna fenermili 12.000 dev/dk.’dır. Bu sayede küçük parçaların hassas işlenmesinde avantaj sağlarlar.

Balans ve daireselliği hassas bir şekilde sağlamak için ,Fenermilleri  özel olarak tasarlanmıştır ve seramik rulmanlar kullanılmıştır.

Tsugami Guide Bush’lu ve Guide Bush’suz çalışma sistemini geleneksel CNC Kayar Otomat tezgahında yaptığı için B075E-III model tezgahta her iki özellikte küçük parça kesebilirsiniz. Bu özellik sayesinde çubuk sonlarında kalan artık parça boyu önemli oranda azalır. Ayrıca Guide Bush’suz çalışma sayesinde kayar otomatlarda işlenen çubuk kalitesinin kaba olmasına imkan verir ve kullanıcıya fiyat avantajı sağlar.

Maksimum Çubuk Çapı 7mm
Eksen Sayısı 5
Guidebush’lu Çalışma Sistemi YES
Guidebush’suz  Çalışma Sistemi YES
Maksimum Çubuk İşleme boyu

Guide Bush’lu

70mm
# Maksimum Takım Sayısı 21
# Canlı Takım Sayısı 4
Kontrol FANUC 0i-TD
Ana Fenermili Devri 15,000 dev/dk
Karşı Fenermili Devri 12,000 dev/dk
Canlı Takım Devri  1.1/1.5kW
Ana Fenermili Motoru 2.2/2.5kW
Ağırlık 1,700kg
Kapladığı alan: G x E x Y  1,655× 1,135  × 1,700mm

 

  • 5 Eksenli Kayar Otomat -Minimum yatırım bedeli
  • Seramik fenermili rulmanları ve benzersiz parça sıkma sistemi
  • 70 mm Parça İşleme Direct Drive Guide Bush ile
  • 21 Takım Bağlama– 9 adet Dış Çap ve 4 sabit ana fenermili tarafı, 8 sabit tutucu veya 6 adet, sabit 2 adet canlı(opsiyon)
  • Hızlı Hareket 32 m/dk – Kısa boşta geçen zamanlar ve işleme süreleri
  • Zenginleştirilmiş NC özellikler standart – Takım uç radyus kompanizasyonu, pah ve köşe yuvarlama,  parça kesme kontrolü ve daha fazlası..
  • Fanuc 0i-TD CNC Kontrol

Ek bilgi

Maximum Diameter

7mm